Powitanie jesieni

W czwartek 26 września nasza szkoła hucznie powitała nadejście jesieni. Uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy Domu Kultury i Biblioteki w Gaworzycach uczestniczyli w wydarzeniu pełnym barw, piosenki, zabawy i twórczości. Uczniowie zaprezentowali swoje talenty podczas konkursu piosenki o jesieni oraz konkursu na pracę plastyczno-techniczną “Pani Jesień”. Powitanie jesieni było świetną okazją do wspólnej zabawy, integracji i celebrowania piękna tej kolorowej pory roku.

Więcej zdjęć w linku: https://photos.app.goo.gl/oTo8pLRTiNkmhshi6

Powitanie jesieni. Na zdjęciu "Pani Jesień" wykonana przez uczniów klas 1-3. Prace wykonane różną techniką: farbami, liśćmi, kolorowymi kartkami papieru.
Powitanie jesieni
Powitanie jesieni. Na zdjęciu "Pani Jesień" wykonana przez uczniów klas 1-3. Prace wykonane kolorowymi farbami.
Powitanie jesieni
Powitanie jesieni. Na obrazku uczniowie klasy drugiej stoją na korytarzu i wykonują piosenkę o jesieni.
Powitanie jesieni
Powitanie jesieni. Na obrazku uczniowie klasy trzeciej stoją na korytarzu i wykonują piosenkę o jesieni.
Powitanie jesieni
Powitanie jesieni. Na zdjęciu uczniowie wykonują portret Pani Jesień, uzwaja kolorowych farb,.