Zajęcia programowania i sportowe z uczniami z Chile.

W środę 25 września nasi goście z Chile uczestniczyli w zajęciach programowania, które prowadziła nauczycielka informatyki pani Agata Junak. Uczniowie naszej szkoły wraz z uczniami z Chile wykonywali różne zadania przy użyciu robtów Photon. Po tych zajęciach nasi goście Gabriel, Leonardo, Jhisel i ich opiekunka Lorena udali się na salę gimnastyczną i wzięli udział w różnych rozgrywkach sportowych. Zajęcia sportowe , gry i zabawy to świetny sposób, aby nasi uczniowie mogli bliżej poznać się z gośćmi z Chile i miło spędzić czas.

Więcej zdjęć w linku: https://photos.app.goo.gl/YxXpEPaFTwMVwRya6

Wizyta uczniów z Chile w naszej szkole. Na zdjęciu dwie uczennice naszej szkoły wraz z uczniami z Chile  zapisują programy na laptopach.
Wizyta uczniów z Chile w naszej szkole
Wizyta uczniów z Chile w naszej szkole. Na zdjęciu uczniowie uczestniczą w zajęciach z programowania.
Wizyta uczniów z Chile w naszej szkole
Wizyta uczniów z Chile w naszej szkole. Na zdjęciu uczennica naszej szkoły i uczeń z Chile bawią się robotem Photon.
Wizyta uczniów z Chile w naszej szkole
Wizyta uczniów z Chile w naszej szkole. Na zdjęciu uczeń z Chile kozłuje dużą niebieską piłka  po torze omijając przeszkody.
Wizyta uczniów z Chile w naszej szkole
Wizyta uczniów z Chile w naszej szkole. Na zdjęciu uczniowie z Chile wraz z naszymi uczniami biorą udział w rozgrywkach sportowych na sali gimnastycznej.