Szkolny Konkurs Literowania "Spelling Bee"

W dniu 19 września odbył się Szkolny Konkurs Literowania “Speeling Bee” z języka angielskiego dla uczniów klas trzecich. W konkursie wzięło udział 8 uczestników. Celem konkursu było doskonalenie umiejętności językowej jaką jest literowanie, rozwijanie zainteresowań językiem angielskim oraz motywowanie do nauki poprzez współzawodnictwo. Wszyscy uczestnicy znakomicie się przygotowali, dzięki czemu walka o podium była tak wyrównana. Uczniowie wykazali się niezwykłym talentem językowym, szybko i precyzyjnie posługiwali się alfabetem języka angielskiego. Organizator konkursu Justyna Szymańska-Mały

Wyniki:

Mistrzyni literowania w klasie III a  Laura Romanowska

Mistrz literowania w klasie III b Tomasz Śmietana

Szkolny Konkurs Literowania "Speeling Bee". Na zdjęciu uczniowie klasy trzeciej trzymają w ręce wylosowane słowa do literowania.
Szkolny Konkurs Literowania “Speeling Bee”
Szkolny Konkurs Literowania "Speeling Bee". Na zdjęciu trzech chłopców i dziewczynka z klasy trzeciej losują z pudełka słowa do literowania.
Szkolny Konkurs Literowania “Speeling Bee”
Szkolny Konkurs Literowania "Speeling Bee". Na zdjęciu trzech uczniów i uczennica klasy trzeciej dumnie prezentują dyplomu otrzymane za konkurs.
Szkolny Konkurs Literowania “Speeling Bee”
Szkolny Konkurs Literowania "Speeling Bee". Dwóch uczniów klasy trzeciej losują wyrazy do przeliterowania.
Szkolny Konkurs Literowania “Speeling Bee”
Szkolny Konkurs Literowania "Speeling Bee". Uczniowie klasy trzeciej b z radością prezentują dyplom otrzymany w konkursie.