Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Samorządność w szkole to ważny element edukacyjny. Uczniowie chcą mieć wpływ na to, jak wygląda szkoła – ich środowisko. Nauczyciele dbają o to, żeby ci młodzi ludzie przejmowali odpowiedzialność za swoje otoczenie, dlatego dnia  20 września 2024r. w naszej szkole odbyły się demokratyczne wybory do  Samorządu Uczniowskiego. Po kampanii wyborczej, w której kandydaci przedstawili swoje programy, uczniowie przystąpili do głosowania.
Uprawnionych było 174 uczniów klas IV – VIII; oddano 163 głosy ważne,11 głosów komisja  unieważniła
W wyniku głosowania wybrano Samorząd Uczniowski w składzie:
– Przewodnicząca:  Nadia Mietlińska
– Zastępca przewodniczącego: Lidia Machowicz
– Skarbnik: Martyna Lamla

Gratulujemy i życzymy owocnej pracy.

Opiekunkami Samorządu Uczniowskiego zostały pani Anna Ganczarska i Magdalena Trzcińska. W demokratycznych wyborach uczniowie wybrali również Rzecznika Praw Ucznia, którym została p. Anna Ganczarska.

Więcej zdjęć w linku: https://photos.app.goo.gl/RnXdcGnoAheM12CK6

Wybory do Samorządu Uczniowskiego
Wybory do Samorządu Uczniowskiego. Na zdjęciu uczennica wrzuca kartkę z oddanym głosem w wyborach do Samorządu Uczniowskiego.
Wybory do Samorządu Uczniowskiego
Wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wybory do samorządu Uczniowskiego. Na zdjęciu uczeń wrzuca kartkę do pudełka na glosy.
Wybory do Samorządu Uczniowskiego
Wybory do Samorządu Uczniowskiego. Na zdjęciu uczeń wrzuca kartkę do pudełka na glosy.
Wybory do Samorządu Uczniowskiego.