Ogórkowa sztafeta- szkolna akcja sportowa.

W ramach propagowania wśród uczniów zdrowego stylu życia w piątek 20 września już po raz piaty odbył się bieg dla klas 4-8  „Ogórkowa sztafeta” pod hasłem „Aktywność rodzi pozytywność”.  Każda klasa do biegu zgłosiła 4 uczestników: dwie dziewczynki i dwóch chłopców.

Bieg odbył  się na boisku,  każdy uczeń miał do pokonania okrążenie około 200m.  Następny uczeń  mógł wystartować dopiero po ukończeniu okrążenia przez poprzedniego, gdy otrzymał pałeczkę w wyznaczonej strefie zmian. Rolę pałeczki w tym biegu pełnił ogórek.

Mierzony był czas dla każdej klasy i o wyniku zadecydowała pozycja na mecie ostatniego ucznia z danej klasy. Uczniowie świetnie się bawili przekazując sobie ogórka  i walcząc o jak najlepszy wynik dla klasy. Każdy uczeń biorący udział w biegu otrzymał medal  i słodką przekąskę, a klasa otrzymała dyplom. Organizatorem biegu była Justyna Szymańska-Mały a  koordynatorem biegu była Małgorzata Andruszkiewicz.

Oto wyniki biegu „Ogórkowa  sztafeta”:

I m-ce  kl. 6 b  czas biegu  3,15

II m-ce kl. 8 b czas biegu 3,17

III m-ce kl. 5a czas biegu 3,24,32

IV  m-ce  kl. 6a czas biegu 3,24,57

V m-ce kl. 7 a czas biegu 3,26

VI m-ce kl. 4a czas biegu 3,32

VII m-ce kl. 4b czas biegu 3,50

VIII m-ce kl. 5b czas biegu 4,14

Wszystkim uczniom biorącym udział w biegu bardzo serdecznie dziękujemy  za zaangażowanie i świetną zabawę!

Więcej zdjęć w linku: https://photos.app.goo.gl/m8dYBbvzvSk6qhCB7

Ogórkowa sztafeta- szkolna akcja sportowa. Na zdjęciu dwie uczennice i dwóch uczniów klasy ósmej dumnie prezentuje dyplom i medale po zajęciu drugiego miejsca w biegu.
Ogórkowa sztafeta- szkolna akcja sportowa
Ogórkowa sztafeta- szkolna akcja sportowa. Na zdjęciu dwie uczennice przygotowują się do biegu. Nauczycielka wychowanie fizycznego przygotowuje stoper, aby zacząć odmierzać czas.
Ogórkowa sztafeta- szkolna akcja sportowa
Ogórkowa sztafeta- szkolna akcja sportowa. Na zdjęciu uczniowie klasy szóstej dopingują  innym uczestnikom biegu.
Ogórkowa sztafeta- szkolna akcja sportowa
Ogórkowa sztafeta- szkolna akcja sportowa. Na zdjęciu uczniowie podczas biegu, dziewczynka przekazuje chłopcu pałeczkę.
Ogórkowa sztafeta- szkolna akcja sportowa
Ogórkowa sztafeta- szkolna akcja sportowa. Na zdjęciu biegnie chłopiec po zielnym boisku.