Wyjazd edukacyjno-integracyjny do Lubina

18 września uczniowie klas Ia, IIIa i III b uczestniczyli w wycieczce do Parku Leśnego w Lubinie. Historia, edukacja, rekreacja i integracja to hasła przewodnie programu wycieczki, które pod czujnym okiem wychowawców i pana przewodnika przekształcone zostały w czyny. Pogoda dopisała i wszyscy z wycieczki wróciliśmy pełni wrażeń.

Dzieci słuchają opowiadania pana przewodnika – „Sąsiedzi – Czesi”.
Wyjazd edukacyjno-integracyjny do Lubina
Na zdjęciu dzieci stoją przed repliką samolotu biorącego udział w „Bitwie o Anglię”.
Wyjazd edukacyjno-integracyjny do Lubina
Zdjęcie przedstawia dzieci zwiedzające okręt podwodny ORP „Orzeł”.
Wyjazd edukacyjno-integracyjny do Lubina
Dziewczynka bawi się na placu zabaw.
Wyjazd edukacyjno-integracyjny do Lubina
Wyjazd edukacyjno-integracyjny do Lubina. Na zdjęciu uczniowie wędrują  ścieżką edukacyjną, nad uczniami ruiny zabytkowej strzelnicy artyleryjskiej.
Wyjazd edukacyjno-integracyjny do Lubina
Wyjazd edukacyjno-integracyjny do Lubina. Zdjęcie przedstawia wnętrze okrętu podwodnego ORP „Orzeł”.
Wyjazd edukacyjno-integracyjny do Lubina
Wyjazd edukacyjno-integracyjny do Lubina. Na zdjęciu uczniowie słuchają przewodnika stojącego przed  muzeum historycznym.
Wyjazd edukacyjno-integracyjny do Lubina
Wyjazd edukacyjno-integracyjny do Lubina . Na zdjęciu uczniowie słuchają przewodnika na trasie ścieżki edukacyjnej.