Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

Wakacje, czas odpoczynku, przygód i beztroski, dobiegły końca. Po dwóch miesiącach letniej przerwy, uczniowie naszej szkoły znowu wrócili do szkolnych ławek, aby rozpocząć kolejny rok pełen nauki, wyzwań oraz nowych doświadczeń. Rok szkolny 2024/2025 został oficjalnie zainaugurowany podczas uroczystego apelu, który zgromadził całą społeczność szkolną. Po krótkim programie artystycznym Pani Dyrektor przywitała wszystkich uczniów, nauczycieli, zaproszonych gości, rodziców i pracowników szkoły. Podczas apelu dwie nasze nauczycielki złożyły uroczyste ślubowanie w związku z awansem na stopień nauczyciela mianowanego. Życzymy paniom wytrwałości, cierpliwości i wielu kreatywnych pomysłów. Szczególnie ciepło witamy naszych Pierwszoklasistów, którzy podczas uroczystego pasowania stali się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły! 42 dzieci zostało uroczyście i oficjalnie przyjętych do grona uczniów szkoły. To był wyjątkowy moment pełen radości, uśmiechów i wzruszeń.

Nauczycielom i wychowawcom życzymy satysfakcji z pracy z uczniami, cierpliwości i wytrwałości w codziennych obowiązkach, a rodzicom – radości z osiągnięć ich dzieci oraz wsparcia w codziennych wyzwaniach, jakie niesie ze sobą szkolna rzeczywistość. Uczniom życzymy aby ten rok szkolny był dla was najlepszym w historii wypełnionym rozwojem, nauką i zabawą.

Niech rok szkolny 2024/2025 będzie czasem pełnym sukcesów, nowych przyjaźni i niezapomnianych chwil. Powodzenia!

Więcej zdjęć w linku: https://photos.app.goo.gl/ohwWvBjj66sYbocKA

Zdjęcie przedstawia uczniów klasy pierwszej ubranych w granowo- czerwone togi i granatowe birety. Uczniowie siedzą na ławce na sali gimnastycznej.
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025
Zdjęcie przedstawia panią Dyrektor, która przemawia do społeczności szkolnej podczas uroczystego apelu. W tle granatowa kotara i napis: witaj szkoło.
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025
Zdjęcie przedstawia uczennicę ubrana w strój galowy, która śpiewa piosenkę podczas uroczystego apelu,.
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025
Zdjęcie przedstawia uczniów klasy pierwszej ubranych w granowo- czerwone togi i granatowe birety. Uczniowie stoją na sali gimnastycznej i składają uroczyste ślubowanie ucznia klasy pierwszej.
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025
Zdjęcie przedstawia dwie nauczycielki, które składają uroczyste słabowanie w związku z awansem na stopień nauczyciela mianowanego.