Kompetentni w branży "Lekcje z mistrzem"

Dnia 12 kwietnia br. w naszej szkole gościliśmy przedstawicieli KGHM w ramach programu „Kompetentni w branży. Lekcje z Mistrzem”, którzy pomagali uczniom klasy 7a, 7b i 8a w podjęciu decyzji o nauce zawodów związanych z miedziową spółką. Podczas tych zajęć prowadzący przybliżyli uczniom perspektywy związane z zawodami technicznymi. W trakcie spotkania uczniowie wzięli również udział w tematycznych konkursach, podczas których wygrali firmowe gadżety.

Prowadzący mężczyzna ubrany w czarną koszulkę stoi na tle ekranu multimedialnego i objaśnia zasady konkursu
Kompetentni w branży “Lekcje z mistrzem”
Uczeń w białej koszulce odbiera nagrodę w postaci szarego worka-plecaka np. na przybory do szkoły (zmienne obuwie, odzież na w-f).
Kompetentni w branży “Lekcje z mistrzem”
Prowadzący zajęcia ubrani w stroje zawierające logo KGHM, przeprowadzają konkurs tematyczny. Uczeń stoi obok koła,  którym zakręcił i czeka na pytanie.
Kompetentni w branży “Lekcje z mistrzem”
czniowie po zakończonym spotkaniu wychodzą z klasy i otrzymują od prowadzących ulotki z informacjami dot. realizowanego projektu "Kompetentni w branży " oraz cukierki "krówki".