Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Gaworzycach
Próbny egzamin ósmoklasisty w formie online.

Bardzo serdecznie zapraszamy na bezpłatny próbny Egzamin Ósmoklasisty online. Uczniowie będą go rozwiązywać indywidualnie, na komputerze lub telefonie, o dowolnej porze, tak by nie kolidowało to z lekcjami w szkole. Egzaminy zostały przygotowane przez doświadczonych ekspertów. Konstrukcją i treścią są możliwie zbliżone do prawdziwych egzaminów.

Celem tego przedsięwzięcia jest umożliwienie uczniom sprawdzenia wiedzy w komfortowych warunkach na miesiąc przed prawdziwym egzaminem, który zadecyduje o ich dalszej edukacji.

Jak sprawdzić swoją wiedzę przed Egzaminem Ósmoklasisty? Z pomocą przychodzi pierwszy w Polsce Próbny Egzamin Ósmoklasisty  Online! W dniach 16-18.04.2024 r. będziesz mógł/a bezpłatnie rozwiązać arkusze na platformie ZDAY. Każdego dnia pojawi się inny przedmiot, tak jak w maju (polski, matematyka, angielski). Próbny egzamin online dopasuje się do Twojego planu dnia – będzie można go rozwiązać o dowolnej porze, od rana do wieczora. Aby wziąć udział w egzaminie, wystarczy zapisać się bezpłatnie na stronie:

https://zday.pl/probny-egzamin-osmoklasisty-online

Skorzystaj z tej okazji, aby sprawdzić, czy Twój wynik będzie zbliżony do tego, który chcesz osiągnąć na prawdziwym egzaminie. Lepiej dowiedzieć się teraz i w razie czego uzupełnić braki, kiedy jest jeszcze czas!

Polecamy!