Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Wielkim kunsztem  wykazuje się nauczyciel,
który potrafi sprawić,
że twórcze wyrażanie siebie
i nabywanie wiedzy staje się
źródłem radości.”
ALBERT EINSTEIN

14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. To święto nie tylko
nauczycieli, ale całej społeczności szkolnej. Czym bowiem byłaby szkoła bez uczniów,
zatroskanych o ich dobro rodziców, nauczycieli i pracowników administracji oraz obsługi?
Wszyscy razem tworzymy żywy organizm, który może pięknie rozwijać się dzięki
zaangażowaniu, ciekawym pomysłom, bezinteresownej współpracy i możliwościom dialogu. Trzynastego października odbył się uroczysty apel, podczas którego były występy muzyczne i życzenia.
Wszystkim pracownikom szkoły życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

Więcej zdjęć w linku: https://photos.app.goo.gl/5hyxSTZr2CPreDVH6

Dekoracja z napisem "Za trud, za serce, za uśmiech, dziękujemy" z okazji apelu na Dzień Edukacji Narodowej.
Dzień Edukacji Narodowej
dzień edukacji Narodowej. Na zdjęciu uczniowie ubrani w galowy strój przemawiają podczas apelu.
Dzień Edukacji Narodowej
Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na zdjęciu klasy czwartej A biorą udział w apelu.
Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na zdjęciu uczennica klasy szóstej A ubrana w galowy strój śpiewa piosenkę.
Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej