Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Gaworzycach
Egzamin ósmoklasisty

W dniach 23, 24 i 25 maja nasi uczniowie klas ósmych przestąpili do egzaminu ósmoklasisty. W tym roku szkolnym w naszej szkole do egzaminu przystąpiło 65 uczniów. W dniu 23 maja uczniowie przystąpili do egzaminu z języka polskiego, 24 maja uczniowie zmagali się z zadaniami z matematyki, a 25 maja z języka angielskiego. Egzamin ósmoklasisty jest egzaminem obowiązkowym, co oznacza, że każdy uczeń musi do niego przystąpić, aby ukończyć szkołę. Nasi uczniowie mają już egzamin za sobą! Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2023 przeprowadzanego w maju (termin główny) i w czerwcu (termin dodatkowy) zostaną opublikowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną online w poniedziałek 3 lipca 2023 roku w systemie ZIU o godzinie 8:30. Odbiór zaświadczeń będzie możliwy 6 lipca 2023 roku. Trzymamy kciuki za dobre wyniki!

Więcej zdjęć w linku: https://photos.app.goo.gl/7jETybGA59Vp38wV9

Egzamin ósmoklasisty. Na zdjęciu uczniowie klas 8 ubrani na galowo  czekają na sali gimnastycznej na  rozpoczęcie pracy z arkuszem z zadaniami.,

Egzamin ósmoklasisty. Na zdjęciu uczniowie klasy 8 a ubrani na galowo  czekają przed salę gimnastyczną, na losowanie numerków stolików.
Egzamin ósmoklasisty
Egzamin ósmoklasisty. Na zdjęciu plakat z napisem egzamin ósmoklasisty.
Egzamin ósmoklasisty