Zamiast tradycyjnego kalendarza adwentowego biblioteka szkolna zaproponowała w grudniu BIBLIOTECZNY KALENDARZ ADWENTOWY – wyzwanie. W tym kalendarzu zamiast czekoladek znajdowały się czytelnicze zadania do wykonania.

Zabawa miała na celu wprowadzenie w atmosferę świat, ukierunkowanie na wartości edukacyjne, rozwijanie kompetencji informacyjnych (wyszukiwanie informacji), promocję czytelnictwa i poznawanie tradycji świątecznych.

Dyplomy oraz świąteczne upominki za udział i wzorowe wykonanie wszystkich zadań                     w BIBLIOTECZNYM KALENDARZU ADWENTOWYM otrzymali:

Kategoria klas 1-3

Lena Bartlewska kl. 2a, Zosia Mikuła kl.2a, Adrianna Snochowska kl. 2b, Aleksandra Chuda kl. 3a.

Kategoria klas 4-6

Emilia Musialska kl. 5a, Antonina Pieczarka kl. 5a.

Organizatorzy akcji

Agnieszka Samul

Ewa Kroczak

a zdjęciu jest Biblioteczny Kalendarz Adwentowy z 24 okienkami-zadaniami do wykonania.
Biblioteczny Kalendarz Adwentowy.