"Powitanie jesieni" przez uczniów klas 1-3.

“Powitanie jesieni” w klasach I-III to nauka, zabawa i kreatywność. 23 września najmłodsi uczniowie naszej szkoły powitali jesień. Jesienna foto budka, „Kultura zdobi i ułatwia życie”  czyli ścieżki w parku uczące kulturalnego zachowania, „Jesienne obrazy” – układane z darów jesieni znalezionych w parku, zbieranie materiałów do wykorzystania na zajęciach plastyczno-technicznych, spotkanie z przedstawicielem Nadleśnictwa Głogów przygotowane przez Gminny Ośrodek Kultury i Bibliotekę w Gaworzycach (G O K i B), pieczone ziemniaczki z ogniska osobiście serwowane przez panią Dyrektor GOK i B w Gaworzycach to atrakcje, które zostały przygotowane przez wszystkich wychowawców klas I-III we współpracy z GOK i B w Gaworzycach. Jesień została powitana.

"Powitanie jesieni" przez uczniów klas 1-3.
“Powitanie jesieni” przez uczniów klas 1-3.
Uczniowie robią sobie zdjęcie w  jesiennej foto budce.
Uczniowie robią sobie zdjęcie w jesiennej foto budce.
Uczniowie biegną ścieżkami parku, bieg pod hasłem "Kultura zdobi i ułatwia życie".
„Kultura zdobi i ułatwia życie”  czyli ścieżki w parku uczące kulturalnego zachowania.

Więcej zdjęć w linku: https://photos.app.goo.gl/3bVtBWvQQp6NeCWw8