Warsztaty w Krainie Eksperymentów

W ramach zajęć z projektu Akademia kompetencji kluczowych w gminie Gaworzyce nasi uczniowie uczestniczą również w wyjazdach edukacyjnych. W roku szkolnym 2022/2023 nasi uczniowie mają możliwość uczestniczenia w wycieczce edukacyjnej do Zielonej Góry do Krainy Eksperymentów. Uczniowie klas 4-8 biorą udział w zajęciach “Laboratorium chemika”, natomiast uczniowie klas 1-3 uczestniczą w warsztatach “Mały chemik- ekstra fizyk”. Warsztaty w Krainie Eksperymentów rozbudzają ciekawość, pasję do nauki, rozwijają kreatywność i zapoznają z naukami ścisłymi podczas atrakcyjnych i dostosowanych do wieku zadań. Kraina Eksperymentów to autorskie warsztaty prowadzone w atmosferze świetnej zabawy pod okiem fantastycznych instruktorek.

Uczniwoie biorą udział w pokazach eksperymentów w Zielonej Górze
Warsztaty w Krainie Eksperymentów
Uczniowie podczas warsztatów z eksperymentami- wykonanie własnego eksperymentu.
Uczniowie podczas warsztatów z eksperymentami
Uczniowie wykonują własnego polimera.
Wykonanie własnego polimera

Więcej zdjęć w linku https://photos.app.goo.gl/bknS1mwEjJQsKR6Z9