Marchewkowa sztafeta

W ramach propagowania wśród uczniów zdrowego stylu życia oraz w związku z akcją Sprzątania Świata  „Wszystkie śmieci są nasze” propagującą bycie Eko w piątek 16 września  odbył się dla klas 4-8  bieg „Marchewkowa  sztafeta” pod hasłem „Aktywność rodzi pozytywność”.  Każda klasa do biegu zgłosiła 4 uczestników: dwie dziewczynki i dwóch chłopców.

Bieg odbył  się na boisku,  każdy uczeń miał do pokonania okrążenie około 300m.  Następny uczeń  mógł wystartować dopiero po ukończeniu okrążenia przez poprzedniego, gdy otrzymał pałeczkę w wyznaczonej strefie zmian. Rolę pałeczki w tym biegu pełniła marchewka.

Mierzony był czas dla każdej klasy i o wyniku zadecydowała pozycja na mecie ostatniego ucznia z danej klasy. Uczniowie świetnie się bawili przekazując sobie marchewkę i walcząc o jak najlepszy wynik dla klasy. Poza dyplomami dla klas wszyscy uczestnicy biegu otrzymali słodką nagrodę. Organizatorem biegu była Justyna Szymańska-Mały a  koordynatorem biegu była Małgorzata Andruszkiewicz.

Oto wyniki biegu „Marchewkowa sztafeta”:

I m-ce  kl. 7a  3,21 sek.

II m-ce kl. 8c 3,24 sek.

III m-ce kl. 8b 3,26 sek.

IV m-ce  kl.6a 3,49 sek.

V m-ce kl. 4a 3,50 sek.

VI m-ce kl. 8a 3,51 sek.

VII m-ce kl. 6 b  3,52 sek.

VIII m-ce kl. 5a  4,20 sek.

IX m-ce kl. 4 b 4,85 sek.

Wszystkim uczniom biorącym udział w biegu bardzo serdecznie dziękujemy  za zaangażowanie i świetną zabawę!

Grupowe zdjęcie uczniów biorących udział w sztafecie.
Marchewkowa sztafeta
Uczniowie klasy siódmej z dyplomem zwycięzcy i pucharem.
Marchewkowa sztafeta- zwycięzcy

Chłopcy w klas ósmych na starcie sztafety.
Marchewkowa sztafeta- przedstawiciele klas ósmych

Więcej zdjęć w linku: https://photos.app.goo.gl/WhpVionVXp8MdAmJA